Customs & Trade Compliance Coordinator

Heb je ervaring in supply chain of logistiek, streef je naar de beste dienstverlening voor onze klanten? Ben je daarnaast op de hoogte van de laatste stand van de douane wet- en regelgeving en heb je compliance hoog in het vaandel staan? Dan is dit een uitgelezen kans voor de volgende stap in je carrière. Ons team staat garant voor kwaliteit, open sfeer en doelgericht werken. Ben jij ook zo’n topper? Sluit je aan bij ons Customs & Compliance team.

Functieomschrijving:

Als Customs & Trade Compliance Coördinator vervul je met jouw uitgebreide douanekennis een
cruciale rol binnen het Customs & Trade team van Flex bestaande uit 9 professionals. In deze
uitdagende functie houd je je onder andere bezig met:
- Export controle, denied party screening, sancties;
- Het onderhouden van de douane vergunningen (AEO);
- Monitoren van de maandelijkse periodieke aangifte (GPA) en andere douaneaangiftes;
- Zorgdragen dat douane en belastingdienst-gerelateerde procedures en instructies
compleet en up-to-date zijn;
- Auditen van douane-activiteiten, inclusief noodzakelijke rapportages ten behoeve van
de certificeringen;
- Adviseren van interne en externe klanten op het gebied van douane gerelateerde
aangelegenheden;
- Ondersteuning / leidinggeven aan douane gerelateerde projecten.

Functie-eisen:

Als Customs & Trade Compliance Coördinator ben je dienstverlend richting het team en de
klant, stressbestendig en oplossingsgericht. Daarnaast zie je jezelf terug in het gevraagde profiel:
- HBO werk- en denkniveau;
- Afgeronde opleiding voor declarant/customs consultant;
- In het bezit van of de bereidheid tot het behalen van de 'Coördinator Customs & Trade
Compliance' of vergelijkbaar;
- Aantoonbare kennis en ervaring op het gebied van exportcontrole;
- Ervaring met douane gerelateerde werkzaamheden;
- Goede kennis van de Engelse en Nederlandse taal in woord en geschrift;
- Ervaring met MS-Office en douanesoftware.
- Proactief en initiatiefrijk.

Organisatie- en afdelingomschrijving:

Flex is een wereldwijde toonaangevende dienstverlener op het gebied van design,
manufacturing en supply chain services voor OEM's. Actief in ruim 30 landen met in zijn totaliteit
200.000 werknemers. Flex biedt innovatief ontwerp, engineering, productie, inzicht in real-time
supply chain en logistieke diensten aan bedrijven van verschillende groottes in diverse
industrieën en eindmarkten. Vanuit Oostrum, Venray en Venlo bedienen we met circa 1.000
collega’s en 90.000m2 warehouse onze (internationale) klanten.

Bedrijfscultuur:

Bij Flex kun je met al jouw ambities en competenties invulling geven aan jouw loopbaan. Kansen
komen altijd voorbij en jij bepaalt, in overleg met je leidinggevende, welke je pakt. Heb je een
goed initiatief, dan mag je het zelf oppakken. Dat geeft jouw werk nog meer afwisseling en
zorgt ook vaak voor leerervaringen buiten jouw directe functie.
Als team werken we intern informeel samen aan het beste resultaat voor de klant. Onze
medewerkers hebben een aantal gemeenschappelijke kenmerken. Een evenwichtige mix van
commitment, drive, ownership en being supportive.

Arbeidsvoorwaarden:

Als Customs & Trade Compliance Coördinator krijg je een gevarieerde en zelfstandige functie.
Naast persoonlijke ontwikkeling, flexibiliteit en werkplezier wordt je beloond met uitstekende
primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder:
- Een vast contract;
- 31 vakantiedagen;
- Indien je 6 maanden aaneengesloten niet ziek bent geweest ontvang je één extra
vakantiedagen (max. twee extra per jaar);
- 8% vakantiegeld;
- Een resultaatafhankelijk beloning;
- Goede pensioenregeling;
- Een reiskostenvergoeding;
- Flexibele werktijden en de mogelijkheid om deels thuis te werken;
- De mogelijkheid voor het volgen van vakgerichte cursussen en opleidingen en je verder
te ontwikkelen gericht op jouw ambitie;
- Je kunt gebuik maken van het fitnessplan, fietsplan en krijgt korting op de collectieve
zorgverzekering!

Intresse?
Ben je enthousiast geworden en wil je in aanmerking komen voor deze functie? Dan ontvangen
we graag je CV met persoonlijke motivatie via sollicitatie@flex.com

Meer informatie?

Human Resources sollicitatie@flex.com

Solliciteer

Meer vacatures


Supply Chain Coordinator

Voor onze locatie in Oostrum zijn we op zoek naar een Supply Chain Coordinator (2.0 fte). In deze functie ben je verantwoordelijk voor de efficiente bevoorrading van de logistieke operatie van de klant Cisco, met het doel om de producten op basis van de service level agreements te kunnen distribueren.

Operational Trainer

We have an exciting opportunity for an Operational Trainer (2,0 fte) to become a part of our new medical site who will be responsible for developing and conducting training programs with focus on the logistics operations within our warehouse for our new medical customer in Venlo.

Customs Engineer

We zijn voor de Customs afdeling, bestaande uit 9 professionals (Declaranten/Engineers), op zoek naar een Customs Engineer. De Customs afdeling is verantwoordelijk voor het verrichten van douaneformaliteiten voor in-, door- en uitvoer van goederen.

IT Business Application Engineer

As Business Application Engineer you are part of a team of 6 enthusiastic IT professionals within the IT department. Your prime task is providing functional support to our business teams as well as implementing change requests plus initiating and supporting several continuous improvement activities.

IT Servicedesk Medewerker

Wij zoeken een zelfstandig werkende, analytisch sterke, ervaren 2elijns IT Servicedesk medewerker die van aanpakken houdt en tactvol met (internationale) gebruikers en collega’s omgaat.

Outbound Planner

In deze veelzijdige functie ben je verantwoordelijk voor zowel outbound planning als order release van onze internationale klant Logitech. De grote uitdaging in dit 4-koppige team is om het service level op een zeer hoog niveau te houden. Dit doe je door kritisch te kijken naar bestaande processen en eventuele oplossingen met het team en klant te delen en in door te voeren waar nodig.

Logistics Project Engineer

The location in Oostrum, Netherlands, offers logistics and supply chain services for customers in the EMEA-region. The Engineering & Project Management department provides support for various customer-oriented implementations and optimizations of logistics concepts and processes. Expansion of activities requires a next Logistics Project Engineer. You will be a member of the site Engineering team and report to the Manager Engineering & Project Management.

Supply Chain Coordinator

Wij zijn op zoek naar een Supply Chain Coordinator (1.0 fte). In deze functie ben je verantwoordelijk voor de efficiente bevoorrading van de logistieke operatie van de klant Cisco, met het doel om de producten op basis van de service level agreements te kunnen distribueren.

Customs & Trade Compliance Coordinator

Heb je ervaring in supply chain of logistiek, streef je naar de beste dienstverlening voor onze klanten? Ben je daarnaast op de hoogte van de laatste stand van de douane wet- en regelgeving en heb je compliance hoog in het vaandel staan? Dan is dit een uitgelezen kans voor de volgende stap in je carrière. Ons team staat garant voor kwaliteit, open sfeer en doelgericht werken. Ben jij ook zo’n topper? Sluit je aan bij ons Customs & Compliance team.

Customer Focus Team Employee Medical

We have an exciting opportunity for four Customer Focus Team (CFT) Employees Medical (4,0fte) for our new medical customer in Venlo. As an CFT Employee Medical, you will be the intermediate between assigned medical customer(s) and the internal Flex organization. You and your colleguas will be responsible for the delivery of services according to agreed KPI’s/SLA’s to meet customer expectation and ensure that we meet and deliver all day to day operational and commercial aspects of the assigned medical account. In this role you will report to the Account Management Coordinator medical.

Account Management Coordinator Medical

We have an exciting opportunity for an Account Management Coordinator (1,0 fte) for our new Healthcare customer in Venlo. As an Account Management Coordinator Medical, you will be the intermediate between assigned medical customer(s) and the internal Flex organization. You and your team will be responsible for the delivery of services according to agreed KPI’s/SLA’s to meet customer expectation and ensure that we meet and deliver all day to day operational and commercial aspects of the assigned medical account. In this role you will report to the Account Manager Medical.

Process & System Expert

Our control tower manages the end-to-end supply chain process order flow of customers. With the growth of our business, we need to strengthen the organization with a process system expert (PSE). He/she will support the warehouse operations and supporting planning and CS teams with Transport Management System ( TMS) related processes.